Категории

Новые товары

Нет новых товаров

Информация

Корзина  

(пустая)

Острожская Библия

В цьому виданні подано повністю український переклад Острозької Біблії, яка вийшла друком у 1581 році на старослов'янській мові. 

подробнее

5 300 Грн


Уведомить о наличии

В цьому виданні подано повністю український переклад Острозької Біблії, яка вийшла друком у 1581 році на старослов'янській мові. Вперше український текст надруковано в 2006 році разом з критичним (науковим) старослов'янським текстом, та поміщено слов'янський канон книг, який також вперше появився у цій же Біблії.
Над підготовкою тексту Біблії працювали викладачі та студенти Острозької академії, заснованої в 1576 р. Головну редакторську роботу виконував її тодішній ректор Герасим Смотрицький, який був автором поетичних та прозових передмов до цього видання. Укладачі цієї Біблії використовували різноманітні біблійні тексти: староєврейські, грецьку Септуагінту, латинську Вульгату, церковнослов'янську Генадіївську Біблію, та інші церковнослов'янські рукописи. Вони здійснили велетенську текстологічну роботу, яка не мала аналогів у тогочасній Європі.
Біблія, що побачила світ в Острозі, набула значного поширення як в Україні, так і в країнах православно-слов'янського світу, ставши важливим чинником розвитку їхніх релігійних культур. Вона була основою для видання Московської Біблії 1663 року, яка в Росії отримала назву «первопечатной», а також Єлизаветівської Біблії 1751р., текст котрої, як канонічний, затвердив синод Російської Православної Церкви.


  • Переплет Кожаный переплет
  • Издательство Место издания: Львов.
  • Доп. Инфо Язык украинский
  • Год Издания 2010
  • Вес, кг Вес, кг: 3.60.
  • Автор Перевод: отец Рафаил (Роман Турконяк).

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные покупатели могут оставлять комментарии и оценки

Для этой книги ещё не подобраны похожие книги