0
0

UA Comix

Нуар-хроніка про шматочок піци
0
Піца. Вона стала настільки невід’ємною частиною нашого життя, що ми її майже не помічаємо. І навіть не замислюємось про те, що в неї можуть бути зацікавлення, особисте життя, проблеми, просто думки зрештою. Тому знайомтесь: це шматочок піци. Такий со..
50 грн.
Бубл. Випуск 1
0
Дитяча оповідь про незвичне, а можливий вже й не такої незвичне нам героя, что гепнувся на нас прямісінько Із самого неба посеред гущі лісу. Хто ВІН такий? Навіщо ВІН тут? І як Йому знову опінітіся вдома?..
60 грн.
Кіт і трохи спецій
0
Ви чули щось про війну армії ковбаси з армією хліба?Чи по те, як приправи впливають на Мурчика?Про ці та інші дивовиі розповідає комікс “Кіт і трохи спецій”. І він такий же божевільний, як і початок цього тексту...
60 грн.
В землю. Випуск 2
0
Уявіть людину, якові щоночі бачите в кошмарах, Останній шанс помстітісь, и Бога что рокамі ігнорує Ваші молитви. Колись на світі живий кобзар, якому довелося сделать вибір. Це не історія его життя. Це - его легенда...
70 грн.
Сага про сонценосців. Випуск 1
0
Коли на землю спустилася вічна ніч й непроглядна пітьма вкріла Людські королівства, далекий Північний острів Фарінмарк опинивсь відрізанім від других поселень. Залиш у повній ізоляції, мешканцям острова не залішається Нічого Іншого, окрім як звернути..
70 грн.
Химерники. Випуск 1. Пайка 1
0
Колись на землі жили велетні – лелети-чарівники, але через постійні чвари перетворилися вони на гори-ріки-лани. Та їх сила залишилася – вона породжує духів та інших чарівних істот. Використовуючи сі чари, мольфари-химерники підтримують рівновагу в го..
70 грн.
Химерники. Випуск 2. Пайка 2
0
Десь у лісах Карпат юнак Родик Ярий щойно став мольфаром. Не встигнувши до кінця опанувати свою силу, під тягарем відповідальності та невизначеності, він вирушає в мандрівку. Відновити порозуміння між химерниками – легше сказати, ніж зробити, але й н..
70 грн.
Захисник Корони
0
Если ви любите комп'ютерні ігри, тоді точно добре там, де, що таке «Tower-defence».Если ви любите Настільні ігри, тоді точно Чули Щось про гру «Захисник корони", в Основі якої Якраз лежить сюжет цієї комп'ютерної гри.Если ви любите комікси, то можете..
80 грн.
В землю. Випуск 3
0
Уявіть людину, яку щоночі бачите в кошмарах, останній шанс помститись, і Бога що роками ігнорує ваші молитви. Колись на світі жив кобзар, якому довелось зробити вибір. Це не історія його життя. Це – його легенда...
90 грн.
Саркофаг
0
Саркофаг - Збірка трьох графічних новел: «Сон», «Світ 912» и «Саркофаг». Комікси НЕ пов'язані между собою сюжетом, їх об'єднує науково-фантастична тематика."Сон"Сон. Подорож в інші, хімерні світи. Сон Прийнято вважаті ілюзією, тім чого НЕ Було і чого..
150 грн.
Володарі Часу
0
Усі люблять квести, тим паче, якщо вони комп’ютерні. Та ще й із справжніми онлайновими друзяками. А якщо я вам скажу, що ви можете бути ким завгодно: козаком, піратом, лицарем в обладунках, індіанцем чи навіть медузою-горгоною? Ваш основний квест, як..
250 грн.
Захисник Вогню. Книга 1
0
Близько трьох тисяч років таємний орден Хранітелів вогню оберігав свiт людей від Проникнення в него темних сутности з паралельного Всесвіту. Дотрімуючісь повеління свого Володаря праведності, добра и правди - Ахурамазди, члени ордену сповідувалі зоро..
250 грн.
Захисник Вогню. Книга 2
0
Близько трьох тисяч років таємний орден Хранителів вогню оберігав свiт людей від проникнення в нього темних сутностей з паралельного всесвіту… Та після падіння держави Ераншахр все змінилося. Злі духи деви на чолі з Ахриманом почали проникати в світ ..
250 грн.
Курган
0
Брати по зброї. Клятву яку не можна зламати. Прокляття роду, яке триває не перше століття. І чужа кров, яка має це припинити. Та нічого хорошого на цьому шляху не трапитися, окрім як вірної смерті. Та й хто сказав, що смерть це кінець?..
250 грн.
Твій мальопис!
0
Вас давно переслідує відчуття, що ви маєте створити мальопис і через це не спиться ночами? Або воно з’явилось недавно і ви не знаєте, що з цим робити? Або, можливо, ви вже почали і записуєте ідеї на чеках з передбаченнями, які губляться швидше, ніж в..
250 грн.
Безіменні
0
Ваша милосте! Послання це від варти древнього міста Аркмаар з сенешалем намісника на чолі ради! Місто було атаковане військовими невідомого ворога!……Послання це нестимуть два гінці, довірені особи ради на чолі з сенешалем намісника, що смиренно проси..
300 грн.
Гамлет
0
З 1603 року люди б’ються над шекспірівським питанням. «Гамлета» читали, читають, і, швидше за все, будуть читати далі. Дуже часто під впливом від його творів в голові народжується більше запитань, ніж відповідей. Так сталося і в нашому випадку. Саме ..
300 грн.
Колоніст
0
Десь у космосі є небесне Тіло, Пожалуйста летить куди Собі захочу. Тіло, Пожалуйста звелено разом всех героїв цієї оповіді. Мабуть, тут и Варто Було б почінаті Історію про Колоніста ... Альо дозвольте невеличкий вступ. Если уявіті якесь далеке (б або..
300 грн.
Максим Оса
0
В перший том серії “Український Мальопис” увійшла мальована історія Ігоря Баранька “Максим Оса” (Людина с того світу. Скарб Вовкулаки)...
300 грн.
Мор
0
Щоб здолати Зло потрібно буде принести в жертву звичний світогляд.Перша половина ХІІІ ст. Хрестоносець Тівадар повертається зі Святої Землі додому. По дорозі він натрапляє на місто, в яке заїхати можна, а виїхати вже ні – заважає якась невидима стіна..
300 грн.
Все це триватиме далі
0
Це книга дівчинки, яка все-таки виросла.Виросла, щоб щедро ділитися з нами сторінками своєї любові, свого болю, своєї ніжності та нездоланною любов’ю до життя — життя, яке шелестіло сторінками самвидаву в 80-і, гриміла рейвами 90-х і нудьгувала в офі..
350 грн.
Мідлвест
0
Скотті Янґ і Хорхе Корона створили історію про подорож, сповнену див та небезпек. Історію про хлопчика Авеля, що мандрує старими, мінливими та сповненими прихованої магії землями, аби прийняти історію своєї родини. Руйнування міста Фармінґтон спонука..
350 грн.
Арідник
0
Знаєте, хто такий Арідник? Прародитель Карпат, верховний дух Потойбіччя, повелитель полонинських духів, один з головних персонажів гуцульських легенд.Одну з таких легенд ми переповімо в мальописі «Арідник. Сотворення світу». В основі історії – буваль..
400 грн.
Змій Ледащо
0
Дракони бувають різними. Сердитими, грізними, страшками. А бувають і… Саме так: лінивими c…… Агов, Борзобоже! Допиши це за мене, я пішов валятися.І не забудь підписати: “Змій Ледащо”...
450 грн.