Категории

Новые товары

Нет новых товаров

Информация

Корзина  

(пустая)

Кобзар

Кобзар
Пропоноване видання є насправді максимально повним зібранням поетового спадку, яке поєднало всі твори, що потрапляли під цензурування як за царату, так і за радянщини.

подробнее

270 Грн


Уведомить о наличии

Пропоноване видання є насправді максимально повним зібранням поетового спадку, яке поєднало всі твори, що потрапляли під цензурування як за царату, так і за радянщини.

До того ж чимало творів подано з авторькими варіантами, практично не відомими широкому загалові. 
Зануритись у Шевченкову добу допоможуть чимало унікальних прижиттєвих документів, поетових автографів віршів, листів, світлин й автопортретів.

Усе видання унормовано згідно з правилами українського правопису 1928 р. (т. зв. Харківського, або Скрипниківського правопису), який є історично й фонетично найближчим до мови, якою промовляв до нас Поет.
Книжку видруковано на високоякісному шведському тонованому офсеті, який спеціяльно було розроблено для книжкових видань преміюм-класу.

Легкий відтінок слонової кості створює комфортний, оптимальний для зору контраст тексту і тла, на якому його розміщено.

Гладка, нешпариста поверхня є ідеальним запобіжником супроти забруднення і потрапляння до паперу мікроорганізмів, що гарантує гігієнічність та тривалий термін користування. Дизайн палітурки стилізовано під оформлення дорадянських видань "Кобзаря", а елементи орнаменту відтворюють декор оригінальних фоліянтів ХІХ ст.

Обкладинку виготовлено з елітного палітурного італійського матеріялу. Тиснення обкладинки й бронзове фарбування обрізу виконано ручним способом. У пригоді стане закладка-лясе.


  • ISBN 978-966-429-192-4
  • Автор Тарас Шевченко
  • Количество страниц 576
  • Переплет твердый

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные покупатели могут оставлять комментарии и оценки