Категории

Новые товары

Нет новых товаров

Информация

Корзина  

(пустая)

Супермен. Рік перший

Супермен. Рік перший подарує нам динамічні події, яскраві ілюстрації та якісний друк від нашого українського видавництва, а також можливість доторкнутись до легенди і мати ії частку у себе на полиці. 

подробнее

Распродажа! 395 Грн

445 Грн


Купить


Заказ в 1 клик

Про що йдеться у коміксі:

  «Супермені. Рік перший» - вдала спроба переосмислення культової історії становлення легендарного героя з Криптона. Його життя з моменту прибуття на Землю та випробування, які чекають майбутнього захисника планети на шляху до свого призначення. Кларку необхідно не тільки зрозуміти людський світ, але й самому стати людяним, отримати правильний життєвий компас завдяки своїм батькам з Землі.

Про авторів комікса:

  Відкривати нові перспективи цієї історії будуть два відомих співавтора:

Френк Міллер – не тільки ілюстратор коміксів, але і режисер та автор графічних нуар новел. 

Джон Роміта-молодший – відомий художник, досвід якого у світі коміксів сягає більше 30 років! Одна з яскравих його робіт це Зірвиголова: Людина, що позбавлена страху. 

Чому саме цей:

  Цікавий авторський тандем обіцяє нам розкриття історії Кларка Кента у розрізі дослідження ікони американської культури, яку ми ще ніколи не бачили.

Супермен. Рік перший подарує нам динамічні події, яскраві ілюстрації та якісний друк від нашого українського видавництва, а також можливість доторкнутись до легенди і мати ії частку у себе на полиці. Він буде цінним доповленням вашої колекції коміксів DC, та правильним вибором, якщо ви тільки почали цікавитись графічними романами про супергероїв.


  • Сторінок 216
  • Розмір 234 х 300 мм
  • Рік 2020
  • Палітурка Тверда
  • Видавництво Ріда Мова
  • Автор Френк Міллер, Джон Роміта мол.

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные покупатели могут оставлять комментарии и оценки

Для этой книги ещё не подобраны похожие книги