Категории

Информация

Корзина  

(пустая)

Новости

Ніна і загадка Восьмої Ноти (Книга 2)

Ніна і загадка Восьмої Ноти (Книга 2)
У другій книжці серії школярка Ніна разом зі своїми друзями Додо, Роксі, Ческо і Фйоре й далі змагається з Магом Карконом і його посіпаками, а також виконує свою місію щодо врятування планети Ксоракс

подробнее

80 Грн


Уведомить о наличии

У другій книжці серії школярка Ніна разом зі своїми друзями Додо, Роксі, Ческо і Фйоре й далі змагається з Магом Карконом і його посіпаками, а також виконує свою місію щодо врятування планети Ксоракс, яку заповів їй дідусь, Михайло Мезинський, Білий Маг і алхімік. Щоб розкрити Другу Таємницю, Ніні та її друзям доводиться за допомогою магії перенестися до Стародавнього Єгипту. Там на них очікує несподівана зустріч із войовничими муміями й... Карконом. Допомагає юному товариству давньоєгипетськой бог Осиріс і магічна Восьма Нота.


Муні Вітчер – Місячна чарівниця – псевдонім італійської письменниці, яка написала серію книжок про дівчинку Ніну та її друзів, де переплетаються дивовижний справжній світ і казковий трилер. Народилася письменниця в Венеції (1957), її справжнє ім’я Роберта Ріццо.

Як кримінальна журналістка, Роберта вдень пише про злочини, а вночі перетворюється на місячну чарівницю... ЇЇ книжки перекладено багатьма мовами світу й українською зокрема.

 

Це не просто книжки, сповні таємниць, магії, чарів та пригод! Це ще й захоплива гра. Щоб прочитати магічні тексти й заклинання, потрібно оволодіти таємним алфавітом, який є в першій книжці. То чого ти зволікаєш? Якнайшвидше прочитай книжку, відгадай слова, зашифровані на форзаці кожної книжки і склади з них магічні фрази.


  • Сторінок 416
  • Палітурка Тверда
  • Видавництво Махаон

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные покупатели могут оставлять комментарии и оценки

Для этой книги ещё не подобраны похожие книги