Категории

Информация

Корзина  

(пустая)

Новости

Ніна – дівчинка планети Шостого Місяця (Книга 1)

Ніна – дівчинка планети Шостого Місяця (Книга 1)
Головна героїня, мадридська школярка Ніна, дізнається про смерть свого діда, мага й алхіміка Михайла Мезинського. Вона приїздить до Венеції й отримує у спадок від діда магічну Книжку та інші атрибути магії й алхімії,

подробнее

80 Грн


Уведомить о наличии

Головна героїня, мадридська школярка Ніна, дізнається про смерть свого діда, мага й алхіміка Михайла Мезинського. Вона приїздить до Венеції й отримує у спадок від діда магічну Книжку та інші атрибути магії й алхімії, а також він заповів їй головну справу свого життя – врятування планети Ксоракс, або Шостого Місяця. Ніна зі своїми друзями вступає в бій із Чорним Магов, князем Карконом, та його посіпаками.

 

Муні Вітчер – Місячна чарівниця – псевдонім італійської письменниці, яка написала серію книжок про дівчинку Ніну та її друзів, де переплетаються дивовижний справжній світ і казковий трилер. Народилася письменниця в Венеції (1957), її справжнє ім’я Роберта Ріццо.

Як кримінальна журналістка, Роберта вдень пише про злочини, а вночі перетворюється на місячну чарівницю... ЇЇ книжки перекладено багатьма мовами світу й українською зокрема.

 

Це не просто книжки, сповні таємниць, магії, чарів та пригод! Це ще й захоплива гра. Щоб прочитати магічні тексти й заклинання, потрібно оволодіти таємним алфавітом, який є в першій книжці. То чого ти зволікаєш? Якнайшвидше прочитай книжку, відгадай слова, зашифровані на форзаці кожної книжки і склади з них магічні фрази.


  • Формат 125x180
  • Сторінок 416
  • Издательство Махаон

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные покупатели могут оставлять комментарии и оценки

Для этой книги ещё не подобраны похожие книги